Tygodnik DB2010

Specjaliści od trwałej depilacji już w Wałbrzychu

reklama_walbrzych 1

Depilacja powszechna jak mycie zębów

Na próżno szukać osób, które nie korzystają z depilacji, posiadającej walory zarówno estetyczne, jak i higieniczne. Jednakże samodzielne usuwanie włosków jest niezmiernie uciążliwe i wywołuje m.in. podrażnienia, zapalenie mieszków włosowych oraz wrastanie włosków. Nasi specjaliści od trwałej depilacji skutecznie pomagają pozbyć się tego typu problemów.

Marka DepilConcept powstała w Portugalii i posiada dzisiaj ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku usług kosmetycznych. Doskonale wykwalifikowani specjaliści świadczą usługi fototerapii światłem IPL, depilacji woskiem oraz usuwania różnych trudności ze skórą.

Wskazaniami do zabiegów fotodepilacji są m.in. konieczność częstego golenia, wrastanie włosów, zapalenie mieszków włosowych, częste rany, zacięcia i podrażnienia. Fotodepilacja jest także wskazaniem dla osób, u których zawiodły standardowe metody usuwania włosków.

Działanie fotodepilacji

Z głowicy urządzenia emitowane są impulsy światła, które następnie pochłania melanina (barwnik znajdujący się we włosach). Energia wywołuje zwiększoną temperaturę w cebulce włosa, co pozwala ją trwale uszkodzić. Urządzenie IPL działa tylko i wyłącznie na włos, co oznacza, że skóra go otaczająca jest całkowicie bezpieczna.

Już po pierwszej sesji widoczne są efekty zabiegu, podczas którego pozbywamy się ok. 20-30% włosków. Fotodepilacja osłabia nieuszkodzone jeszcze włosy, które stają się o wiele słabsze i wolniej rosną. Kolejne serie przybliżają nas do uzyskania końcowego efektu.

Bezpiecznie, trwale i bez bólu

Nawet dla wrażliwej i naczynkowej skóry zabiegi fotodepilacji są bezpieczne. Można je z powodzeniem wykonywać na wszystkich partiach ciała. Zabiegi zajmują niewiele czasu i są mało inwazyjne – można je śmiało wykonywać w przerwach między codziennymi czynnościami.

Centrum DepilConcept wykonuje również zabiegi fotoodmładzania, leczenia trądziku, depilacji woskiem, trwałej depilacji jasnych włosów oraz redukcji naczynek, przebarwień i zmarszczek.

OK Centrum (p.2), ul. Mazowiecka 3
tel. 797 797 890
mazowiecka3@depilconcept.pl
www.depilconcept.pl

Pobierz zaproszenie na fotodepilację za 10 zł na www.depilconcept.pl/formularz

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej