Tygodnik DB2010

Pomogli dzieciom

Szybka interwencja Starosty Wałbrzyskiego Jacka Cichury i pomoc Andrzeja Lukasa – dyrektora Oddziału Tauron Dystrybucja Wałbrzych/Wrocław sprawiły, że podopieczni Domu Dziecka Catharina w Nowym Siodle nie musieli spędzać nocy w placówce pozbawionej energii elektrycznej, wody i ogrzewania.

 

14 kwietnia Iwona Suchocka, dyrektor Domu Dziecka Catharina, poprosiła starostę Jacka Cichurę o pomoc przy przywróceniu dostaw energii elektrycznej do budynku w Nowym Siodle. W wyniku awarii zasilania, dzieci pozbawione były prądu, ciepłej wody i ogrzewania. Na prośbę starosty energetycy szybko zabrali się za usuwanie usterki, ale akcja trwała kilka godzin.

– Największy problem stwarzało dokładne sprecyzowanie miejsca przerwania kabla. Umiejscowienie usterki byłoby niemożliwe bez pomocy specjalistycznego sprzętu, który został skierowany do Nowego Siodła. W imieniu podopiecznych placówki i swoim z serca dziękuję dyrektorowi Andrzejowi Lukasowi oraz pracownikom Oddziału Tauron Dystrybucja Wałbrzych/Wrocław za sprawne usunięcie tej awarii – mówi starosta Jacek Ciuchura.

(RED)

 cichura_lukas

Jacek Cichura podziękował dyrektorowi Andrzejowi Lukasowi za sprawne usunięcie awarii.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej