Tygodnik DB2010

Piękny jubileusz

Takie jubileusze to rzadkość. 10 lutego 105 urodziny obchodziła najstarsza mieszkanka gminy Stare Bogaczowice Pani Stanisława Antoszkiewicz z Chwaliszowa.

SONY DSC

 

Z tej okazji z życzeniami do jubilatki udał się wójt gminy Stare Bogaczowice Mirosław Lech, który dostojnej jubilatce wręczył list gratulacyjny oraz kwiaty. W uroczystości uczestniczyli również: ksiądz proboszcz Jacek Biernacki, przedstawicielka posłanki na Sejm Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej oraz delegacja z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Pani Stanisława urodziła się i wychowała na Wołyniu. W czasie wojny wraz z mężem i dziećmi trafiła do pracy w gospodarstwie rolnym w Niemczech. Po wojnie, wraz z rodziną, osiadła w Chwaliszowie. Ma 4 dzieci – 3 córki i 1 syna oraz 9 wnucząt i 16 prawnucząt. Lubi zajmować się kwiatami, słucha bieżących informacji.

– Nasza wspaniała mieszkanka nie kryła wzruszenia i radości. W imieniu całej gminy życzymy dostojnej jubilatce jeszcze wielu takich jubileuszy, dużo, dużo zdrowia, pogodnych, radosnych, pięknych dni – mówi dodaje wójt Mirosław Lech.

(RED)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej