Tygodnik DB2010

Pół żartem, pół serio

W piątek o północy rozpoczyna się cisza wyborcza, która kończy kampanię wyborczą przed niedzielnymi wyborami samorządowymi. Kampania toczyła się praktycznie od zakończenia wakacji, a my postanowiliśmy ją podsumować zgodnie z tytułem: pół żartem, pół serio.

 

– Dość tych awantur wyborczych. Trochę humoru. Mam pytanie do moich wrogów i sympatyków. Która z tych dwóch ulotek wyborczych jest lepsza  Proszę nie esemesować na mój numer. Mam nadzieję że ten widok widoczny każdego lipca nad Bałtykiem nikogo nie zgorszy – napisał na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych radny Rady Miejskiej Wałbrzycha Robert Rozmuski, który ponownie ubiega się o miejsce w gronie miejskich rajców.

Swój wpis opatrzył dwoma zdjęciami, które są dostępne tutaj:

https://www.facebook.com/robert.rozmuski?fref=ts

 

Co ciekawe, wśród osób komentujących ten żart, przeważały panie. Wszyscy, bez względu na płeć i wiek, opowiedzieli się za „plażową ulotką”. Czy aby na pewno chodziło o tęsknotę za latem i morzem?

Jeden z naszych Czytelników, postanowił w inny sposób podsumować kończącą się właśnie kampanię wyborczą. W naszej ocenie nadesłany przez niego rysunek jeszcze długo będzie aktualny…

(RED)

rysunek wyborczy

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej