Tygodnik DB2010

Festiwal sztuki, kolej i urodziny

W dniach 14-16 czerwca 2019 r. (piątek-niedziela) serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do odwiedzenia IX odsłony Festiwalu Sztuki i Rzemiosła Targira-art w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Mieszka Starego 6. Jego celem jest promowanie sztuki i rzemiosła w Polsce. W jednym miejscu spotykają się artyści, rzemieślnicy i pasjonaci prawdziwej sztuki.

W tym roku dla odwiedzających przygotowano m.in. wystawę szkło artystyczne Pawła Borowskiego, wystawę „Tylko czas” Arkadiusza Dzielawskiego, a także liczne prelekcje, warsztaty i spotkania z artystami. Podczas tegorocznej Targiry na pasjonatów filatelistyki czekają okolicznościowe znaczki i karty pocztowe.

W imieniu Stowarzyszenia Targira zapraszamy również do udziału w najnowszym projekcie pn. Pociąg do Polskiej Sztuki. W dniu 15 czerwca na trasie Wrocław – Świebodzice kursować będzie specjalny, bezpłatny skład, którym miłośnicy sztuki będą mogli dostać się na festiwal. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagana jest rejestracja dla pasażerów pod adresem: kolejdosztuki@gmail.com.

(RED)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej