Tygodnik DB2010

Soboty bez nudy

Czerwcowe soboty nie będą nudne dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli skorzystać z licznych atrakcji.

1 czerwca – Piknik Ekologiczny z okazji Dnia Dziecka. godz. 11:00 – Zalew Rekreacyjny w Starych Bogaczowicach. W programie m.in. gry i zabawy z niespodziankami, konkursy ekologiczne z nagrodami, sadzenie drzew i krzewów ze swoim imieniem, punkt edukacyjny o segregacji śmieci, zawody strzeleckie i wędkarskie, poczęstunek i upominki dla dzieci, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Dbam o moją gminę”. Wspólnie zasadzimy drzewa, które nazwiemy imionami uczestnikami Pikniku Ekologicznego.

15 czerwca – Dni Gminy Stare Bogaczowice na stadionie sportowym w Starych Bogaczowicach. Start godz. 14:00. W programie bezpłatne atrakcje dla dzieci, zajęcia z animatorami, rodzinne gry i zabawy z nagrodami, pyszne jadło i koncert zespołu „Ellixir”.

29 czerwca – rozpoczęcie sezonu kąpielowego nad zalewem, któremu towarzyszyć będzie polowy poczęstunek praz zabawa taneczna pod chmurką.

(IL)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej