Tygodnik DB2010

Lato z Dwójką dofinansowane

„Lato z Dwójką” to corocznie organizowana impreza przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy. W tym roku grupa nieformalna pn. „Dla mieszkańców – dla nas” działająca przy tej szkole otrzymała 5 tys. zł dofinansowania.

Impreza dostała wsparcie finansowe w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty”. Projekt dofinansowany jest  z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a jego operatorem jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych.

– Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu, w piątek 7 czerwca od godz. 16.00 na placu przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sienkiewicza 53 w Głuszycy odbędzie się impreza z licznymi atrakcjami dla najmłodszych i dorosłych mieszkańców Głuszycy. Serdecznie zapraszamy. W programie „Lata Z Dwójką” 2019 przewidziano: turniej szachowy dla dzieci i dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami ( zapisy uczestników  do 04.06.2019 r.  pod numerem telefonu 74 84 56 259  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sp2@gluszyca.pl); gry i zabawy z animatorami; atrakcje dla dzieci: kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, zamek dmuchany do skakania; zabawy przy muzyce; rodzinne potyczki sportowe; pokaz magicznych sztuczek. Przyjdź! Zobacz! Baw się z Nami! – podkreślają organizatorzy.

(MC)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej