Tygodnik DB2010

Babskie Gad(t)ki

To spotkania z kobietami i dla kobiet, okraszone rozwojem, poznaniem siebie, byciem w kontakcie ze sobą, swoim ciałem, swoim życiem. To spotkania dla kobiet, które chcą lepiej siebie poznać. To spotkanie dla kobiet, które chcą poczuć magię, mądrość i ciepło innych kobiet. To spotkanie dla kobiet, które chcą się rozwijać.

Babskie Gad(t)ki to otwarte spotkania, w których może wziąć udział każda kobieta. Odbywają się w różnych ciekawych miejscach, przeważnie w drugi piątek miesiąca. Prowadzone są przez Elżbietę Drohomirecką, Joannę Kwiatkowską i Dorotę Lisowską. Na każde z tych spotkań prowadzące zapraszają wyjątkowego gościa specjalnego, który opowiada o swojej działalności oraz pasjach. Stara się zarazić nimi panie, które przychodzą na te spotkania.

W miniony piątek w jednej z wałbrzyskich restauracji odbyło się spotkanie pod hasłem Wiosenne Babskie Gad(t)ki, którego gościem była Monika Gawłowska z kwiaciarni Flowerbox, która swoją siedzibę ma na wałbrzyskim Podzamczu. Właścicielka opowiadała o początkach powstawania kwiaciarni oraz pasji do kwiatów. Pokazała również jak niewielkim kosztem przygotować piękny bukiet, stroik świąteczny oraz wyjątkowe ozdoby do domu.

Zapraszamy panie na kolejne gad(t)kowe spodkania z wyjątkowymi gośćmi. Więcej informacji na Facebooku Babskie Gad-Tki.

(ELDRA)

Joanna Kwiatkowska, Dorota Lisowska i Elżbieta Drohomirecka zapraszają panie na Babskie Gad(t)ki.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej