Tygodnik DB2010

Sprzątają Szczawno-Zdrój

Klub Radnych „Nasze Miasto Nasz Dom” w Radzie Miejskiej w Szczawnie-Zdroju, reprezentowany przez Adama Motykę, Zenona Deca, Józefa Kaczanowskiego, Adama Jenningsa i Janusza Kozłowicza zaprasza do kolejnego wspólnego, wiosennego porządkowania miasta. Mile widziani mieszkańcy, kuracjusze oraz goście.

Akcja porządkowa została zaplanowana na piątek, 12 kwietnia 2019 roku. Zbiórka godz. 10:00 przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju.

– Tym razem przed nami sprzątanie parku Szwedzkiego i czyszczenie stawów. Jesteśmy zgodni, że sprzątanie naszego miasta leży w interesie nie tylko włodarzy miasta, ale również każdego mieszkańca, dlatego też liczymy na liczny udział osób, którym czystość Szczawna-Zdroju nie jest obojętna. Każdy uczestnik spotkania otrzyma rękawice i worki. Po sprzątaniu zapraszamy na spotkanie integracyjne przy ognisku z kiełbaskami – dodają organizatorzy akcji, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali Wzgórze Gedymina. Do inicjatywy radnych przyłączyli się inni radni oraz mieszkańcy miasta. Nie zabrakło także burmistrza Marka Fedoruka. A po pracy było wspólne ognisko i kiełbaski, rozmowy o mieście i kolejne pomysły na jego funkcjonowanie.

(RED)

Do akcji sprzątania Szczawna-Zdroju włączył się burmistrz Marek Fedoruk.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej