Tygodnik DB2010

Komfort w Twojej kuchni

Ich piękno i wysoką jakość doceni każdy klient. A pięcioletnia gwarancja da komfort użytkowania wszystkim osobom. O czym mowa? O meblach kuchennych z Komfort Kuchnie – profesjonalnego studia mebli kuchennych z siedzibą przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu!

Wałbrzyski salon mebli kuchennych Komfort Kuchnie istnieje na rynku od 1991 roku. W 1994 roku salon nawiązał współpracę z firmą Sachsen Küchen, a 10 lat później także z Wolsztyńską Fabryką Mebli (WFM) oraz firmą Nobilia.

Komfort Kuchnie oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych na wymiar, dostosowany do nawet najbardziej wygórowanych potrzeb i indywidualnych życzeń klientów. Na ofertę firmy składa się około 800 wzorów frontów mebli kuchennych wykonanych z płyt niemieckich i austriackich producentów, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Fronty te cechuje różnorodność wykonania, asortyment obejmuje fronty kuchenne laminowane, z płyty MDF pokryte folią, z płyty MDF lakierowane, ponadto fornirowane, drewniane, a nawet ze szkła, kamienia lub ceramiczne. Blaty mebli kuchennych wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie, tj. z konglomeratów kwarcytowych, mineralnych lub też z naturalnego kamienia. Meble kuchenne wyposażone są również w najnowocześniejsze i maksymalnie wyciszone systemy domykania i wysuwania szuflad oraz domykania dolnych i górnych zawiasów, a także elektryczne wspomaganie otwierania szuflad i frontów szafek wiszących.

Obok najwyższej jakości mebli salon oferuje także nowoczesny sprzęt kuchenny takich renomowanych producentów jak: Miele, Bosch, Siemens czy AEG, Electrolux.

– Kupując u nas meble za minimum 9 tys. zł lodówkę i zmywarkę każdy klient dostaje gratis – podkreśla Adam Krzywda, właściciel firmy, która świadczy kompleksową obsługę klientów – od pomiarów, poprzez profesjonalny projekt kuchni w programie CAD-kuchnie, wykonanie mebli i ich montaż u klienta, aż po usługi serwisowe. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i obecności na rynku firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom swoich klientów, zapewniając im przy tym pełną swobodę w tworzeniu wymarzonego wnętrza. Dodatkowo, dbałość o zadowolenie i komfort klienta przekłada się na udzielaną przez firmę pięcioletnią gwarancję na cały swój asortyment. Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oraz do kontaktu pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57 – dodaje Adam Krzywda.

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej