Tygodnik DB2010

Oczy czarne

Teatr Zdrojowy w Szczawnie Zdroju zaprasza na koncert pieśni i romansów rosyjskich oraz tańców orientalnych. Występ rozpocznie się 22 marca o godz. 19.00. Bilety kosztują 40 zł.

Oczy czarne, Kalinka, Bubliczki, Serce, Podmoskiewskie wieczory, Wołga-Wołga, Taniec z szablami i inne rosyjskie hity wszech czasów zabrzmią w koncercie pieśni rosyjskich i tańców orientalnych „Oczy czarne”. Niezapomnianych wrażeń dostarczą wspaniali śpiewacy: Dorota Ujda-Jankiewicz – sopran i Andrzej Jankiewicz – tenor, odnoszący sukcesy na całym świecie (m.in. Australia, USA, Europa). Znakomitym uzupełnieniem strony wokalnej koncertu będą orientalne tańce prezentowane przez pełną uroku i wdzięku tancerkę Annę Jankiewicz pseud. „Alshira”, która wniesie do koncertu szczyptę orientu. Wirtuozowską grą na fortepianie zachwyci pianista Krzysztof Wojcieszyn, brawurowo wykonujący utwory m.in. Czajkowskiego, Chaczaturiana czy Petersburskiego.

Artyści oczarują publiczność nie tylko pięknymi, mocnymi głosami ale także wyjątkową muzykalnością oraz niespotykanym „temperamentem scenicznym”. Ukażą bogactwo nastrojów jakimi przepełniona jest muzyka rosyjska. Koncert, we wspaniałej oprawie cudownych, bajkowych kostiumów będzie niezapomnianym wydarzeniem artystycznym, niczym z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy i sprawi, że publiczność powita wiosnę w wyjątkowym nastroju.

(RED)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej