W ramach aktualnie świadczonej usługi transportu zbiorowego osób na linii komunikacyjnej w granicach administracyjnych Gminy Głuszyca, uruchomione zostaną dodatkowe kursy do Sierpnicy.
Aktualnie obowiązujący rozkład jazdy:
Kursy na trasie Głuszyca (ul. Łukasiewicza) – Grzmiąca
kurs I – Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 5.05, Łomnica rondo godz. 5.15, Łomnica ul. Sudecka godz. 5.20, Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 5.25
kurs II – Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 6.10, Łomnica rondo godz. 6.20, Łomnica ul. Sudecka godz. 6.25, Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 6.30
kurs III: Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 10.25, Łomnica rondo godz. 10.35, Łomnica ul. Sudecka godz. 10.40, Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 10.45
kurs IV: Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 13.50, Łomnica ul. Sudecka godz. 13.55, Łomnica rondo godz. 14.00, Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 14.10
kurs V: Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 14.10, Łomnica rondo godz. 14.15, Łomnica ul. Sudecka godz. 14.20, Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 14.25
kurs VI: Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 19.00, Łomnica ul. Sudecka godz. 19.05, Łomnica rondo godz. 19.10, Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 19.20.
Kursy na trasie Sierpnica (rondo) – Głuszyca (przystanek Słoneczko):
z ronda w Sierpnicy: godz. 7.05, 8.45, 10.25, 13.45
z Głuszycy (przystanek Słoneczko): godz. 6.50, 8.34, 10.14, 13.30
Kursy w soboty:
Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 10.00, Łomnica rondo godz. 10.05, Łomnica ul. Sudecka godz. 10.15, Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 10.20
kurs z Głuszycy (przystanek Słoneczko) do Sierpnicy godz. 10.23
Głuszyca ul. Łukasiewicza godz. 12.00, Łomnica ul. Sudecka godz. 12.05, Łomnica rondo godz. 12.10, Grzmiąca skrzyżowanie ul. Spółdzielców i ul. Wiejska godz. 12.20
kurs z Głuszycy (przystanek Słoneczko) do Sierpnicy godz. 12.35
(SJ)