Tygodnik DB2010

Zmiany w Aqua – Zdroju

Mariusz Gawlik został odwołany ze stanowiska prezesa zarządu Spółki Celowej Wałbrzyskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne Aqua Zdrój.

– W związku z nowymi wyzwaniami i celami stawianymi przed Spółką Celową Wałbrzyskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne “Aqua Zdrój”, w dniu 28 stycznia 2019 r. Rada Nadzorcza spółki podjęła decyzję o zmianie zarządu spółki. Do momentu wyboru nowych władz, funkcję zarządzającego spółką pełnić będzie Pan Rafał Wiernicki dotychczasowy wiceprezes – napisał w komunikacie Edward Szewczak, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

– Wszystko się kiedyś kończy. Dziękuję bardzo wszystkim, z którymi miałem okazję przez blisko 16 lat współpracować jako dyrektor OSiR i prezes Aqua-Zdroju. W swojej pracy zawsze kierowałem się pasją, wartościami oraz prawdą i choć to czasami kosztuje, to uważam, że tak trzeba – napisał w jednym z portali społecznościowych Mariusz Gawlik.

Wśród kandydatów do objęcia stanowiska po Mariuszu Gawliku wymieniany jest w roli faworyta Andrzej Kosiór, były prezes m.in. MZK Wałbrzych i MZUK Wałbrzych, a obecnie kierownik Biura Zarządzania Strategicznego, Nadzoru Właścicielskiego, Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

(RED)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej