Tygodnik DB2010

Pasmanteria Róża – jedyna taka w regionie

SONY DSC

Nie ma szycia bez pasmanterii! A w Wałbrzychu, naprzeciwko przystanku autobusowego na ul. Nowy Świat, jest jedyny w okolicy sklep oferujący szeroką gamę artykułów pasmanteryjnych. Do tego każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo ze strony wykwalifikowanego personelu.

Pasmanteria Róża w centrum Wałbrzycha to wyjątkowy sklep, który jest prawdziwym rajem nie tylko dla osób, które zawodowo zajmują się krawiectwem. To miejsce, w którym każda osoba szukająca akcesoriów i dodatków krawieckich, znajdzie coś dla siebie.

– Nieskromnie powiem, że naszym klientom oferujemy największy w okolicy wybór nici, włóczek, guzików, naszywek, zamków błyskawicznych, taśm ozdobnych, gum, cekinów i koronek – podkreśla właścicielka sklepu pasmanteryjnego przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu. – Ale zapraszam nie tylko osoby szyjące zawodowo czy amatorsko. Jako wysoko wykwalifikowana krawcowa z dużym doświadczeniem w zawodzie, często doradzam naszym klientom i podpowiadam im różne praktyczne rozwiązania. Osoby zajmujące się haftem, szydełkowaniem, czy robieniem na drutach także będą miały w czym wybierać. Do tego mamy w ofercie szelki i paski do spodni, sznurowadła, parasole, berety, broszki i inne ozdoby.

Łatwo tam trafić, bo Pasmanteria Róża znajduje się naprzeciwko przystanku komunikacji miejskiej, a w jej pobliżu jest wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych, co ułatwia dotarcie.

– Naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy centrum Wałbrzycha, bo przyjeżdżają do nas ludzie z innych dzielnic miasta, z gmin powiatu wałbrzyskiego, a nawet ze Świdnicy czy Kamiennej Góry. I wracają do nas, bo oferujemy im produkty dobrej jakości. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.30, a w soboty w godz. 10.00 – 13.00 – podkreśla właścicielka sklepu.

(TS)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej