Tygodnik DB2010

Najlepszy prezent? Lodówka i zmywarka za darmo!

– Cieszę się, że jesienią zdecydowałam się na zakup nowych mebli kuchennych w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu. Teraz łatwiej mi przygotować się do świąt, mając też do dyspozycji pięknie zabudowaną lodówkę i zmywarkę, które – w dodatku – dostałam od firmy w prezencie – cieszy się pani Barbara z Wałbrzycha. – Promocja trwa tylko do końca 2018 roku – przypomina Adam Krzywda, właściciel firmy.

– Świąteczne przygotowania w nowej kuchni to czysta przyjemność – cieszy się pani Barbara. – Zależało mi na tym, by remont skończył się najpóźniej dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem i żebym miała już do dyspozycji nie tylko nowe meble, ale także nowy sprzęt AGD, który dopełni całość. Ucieszyłam się, gdy podczas wizyty w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu właściciel firmy potwierdził mi nie tylko dotrzymanie terminów, ale także warunki promocji, która polega na tym, że do mebli w cenie powyżej 9 tysięcy złotych firma dodaje gratis lodówkę i zmywarkę do zabudowy. I wszystko się udało! Mam teraz nową, wymarzoną kuchnię, nowy sprzęt, a to wszystko z pięcioletnią gwarancją – dodaje zachwycona wałbrzyszanka.

Co zrobić, by skorzystać w tej promocji?

– Wystarczy odwiedzić Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu i przed końcem 2018 r. podpisać umowę na zakup mebli w cenie powyżej 9 tys. zł. Resztą zajmiemy się sami: przyjedziemy na pomiary, przygotujemy projekt zgodny z oczekiwaniami klienta, dobierzemy najwyższej jakości materiały oraz sprzęt AGD, a potem wszystko zmontujemy – wyjaśnia właściciel firmy.

To jednak nie jest jedyna promocja, bowiem trwa także wyprzedaż mebli z ekspozycji w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.

– Zapraszam do naszego salonu firmowego oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57. Warto nas odwiedzić i skorzystać z promocji. A z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku – dodaje Adam Krzywda.

(TS)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej