Tygodnik DB2010

Uwaga, nowość! Kredyt dla młodych bez poręczycieli

Getin Noble Bank nie przestaje zaskakiwać pod względem oferty. Niedawno pisaliśmy o ofercie „Na klik”, a dziś przedstawimy bliżej nową ofertę, skierowaną do osób młodych.

 

Proszę przedstawić bliżej nową ofertę DLA MŁODYCH.

– Oczywiście! Wie Pan, że to jest coś niesamowitego. Nasz bank zrobił ukłon w stronę młodych osób. Młodzi ludzie są traktowani przez banki po macoszemu. Jeżeli osoba jest młoda (czyli nie ukończyła jeszcze 25 roku życia), a dodatkowo nie może pochwalić się dobrą historią kredytową, czyli mówiąc wprost – jest „BEZ BIKU” – nie ma dużych szans na zaciągnięcie kredytu gotówkowego.

 

Dlaczego tak jest?

– Dlatego, że instytucje finansowe boją się zaufać młodym osobom.

 

A Wy postanowiliście zaufać…

– Tak. I jestem przekonana, że większość młodych ludzi jest naprawdę odpowiedzialnych i potrafi sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Do tej pory oczywiście udzielaliśmy pożyczek młodym ludziom, jednak wymagany był do tego poręczyciel.

 

A teraz nie jest potrzebny poręczyciel?

– Już nie i to jest cudowna wiadomość.

 

W takim razie na jakie kwoty mogą liczyć młodzi?

– Nie są to małe kwoty, jednak są one uzależnione od kilku czynników. Z całą pewnością można liczyć na kwoty rzędu 10 000 zł.

 

To faktycznie dużo!

– Tak. Dla młodej osoba taka kwota jest bardzo często decydująca jeżeli chodzi o np. edukację, szkolenia czy chociażby realizację marzeń związanych z hobby lub po prostu urządzenie fantastycznych świąt.

 

Pozostaje nam zaprosić wszystkich chętnych do odwiedzenia placówki.

– Oczywiście! Zapraszamy wszystkie chętne osoby do odwiedzenia placówki Getin Noble Banku w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1 (przy pl. Magistrackim). Można się również kontaktować pod numerem tel. 74 862-14-34. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.45. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

(MC)

 

Placówka Getin Noble Banku w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1 (przy pl. Magistrackim).

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej