Tygodnik DB2010

Biedroń w Wałbrzychu

Robert Biedroń buduje nowy ruch społeczny. Od miesięcy odwiedza kolejne miasta w Polsce, gdzie organizuje spotkania pod hasłem „burza mózgów”, podczas których rozmawia z mieszkańcami na temat ich rzeczywistych, codziennych problemów. Nie narzuca im jednak swoich racji, tylko zachęca do tego, aby uczestnicy proponowali coś od siebie, swoje rozwiązania.

– Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić, by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej – mówi Robert Biedroń.

Wałbrzych to kolejne miasto, które odwiedzi Biedroń. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2018 roku o godz. 17:30 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu przy ulicy Zamkowej 4. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie: https://trasa.robertbiedron.pl/e/22/walbrzych lub przez profil na Facebooku: Robert Biedroń Wałbrzych.

(RED)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej