Tygodnik DB2010

Ulżyj swojemu portfelowi

– Każdą składkę ubezpieczeniową można rozłożyć na raty i w ten sposób obniżyć obciążenia domowego budżetu. Nie jest to wcale trudne i nie zajmuje dużo czasu – wyjaśnia Rajmund Felusiak, prezes firmy Investceo z Wałbrzycha.

 

Każdy właściciel samochodu przynajmniej raz w roku musi zmierzyć się z wydatkiem na ubezpieczenie swojego pojazdu. Zwykle jest to poważna kwota, mocno obciążająca domowy budżet. Czy jest jakiś sposób, żeby ten wydatek aż tak nam nie doskwierał?

Rajmund Felusiak: – To prawda, ubezpieczenie samochodu jest jednym z większych obciążeń każdego domowego budżetu. Wiele rodzin ma obecnie nawet i po dwa samochody, a więc i ciężar podwójny. A biorąc pod uwagę jeszcze zabezpieczenie majątku oraz zdrowia i życia, robią się z tego kwoty naprawdę poważne. Zwykle są to sumy, które trzeba wydać jednorazowo i z doświadczenia wiem, że klienci bywają tym faktem naprawdę zaskoczeni. Na szczęście, jako firma Investceo, mamy rozwiązanie tego problemu: każdą jednorazową i dużą składkę można rozłożyć u nas na dogodne raty. Może być ich nawet 10. A dzięki temu klient może bez nadszarpnięcia swojego budżetu zadbać o wszystkie ubezpieczenia.

 

Jak to działa?

– Klient zawiera u nas ubezpieczenie, np. AC i OC, wybierając opcję jednorazowej składki rocznej. Przykładowo niech wyniesie to 1500 zł. Jednorazowo wydatek jest niewątpliwie duży i odczuwalny dla portfela. Ale równocześnie składa wniosek o rozłożenie tej płatności na 10 rat, przez co miesięcznie będzie płacił tylko 165 zł. Jak można łatwo wyliczyć – całkowity miesięczny koszt rozłożenia składki na raty to tylko 15 zł. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że formalności trwają tylko około 10 minut. Kredytów ratalnych naszym klientom udziela bank Credit Agricole, a więc sprawdzony i godny zaufania partner.

 

Czy każdy kierowca może starać się o rozłożenie składki na raty, czy trzeba spełniać jakieś wymagania?

– Tak, absolutnie każda osoba, która ma jakikolwiek dochód, może się starać o rozłożenie składki na raty.

 

Najważniejsze pytanie brzmi: gdzie trzeba się zgłosić, żeby w ten sposób ubezpieczyć auto?

– Adresy wszystkich naszych biur można znaleźć na naszej stronie www.investceo.pl. Można oczywiście zadzwonić na nasza infolinie pod nr 74 307 0 307 lub napisać na adres: biuro@investceo.pl. Można w ten sposób poznać wszystkie szczegóły naszej oferty oraz dowiedzieć się, gdzie urzęduje nasz najbliższy współpracownik.

 

Czy oferta firmy Ivestceo obejmuje również inne rodzaje ubezpieczeń?

– Naszym klientom ofertujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń większości towarzystw ubezpieczeniowych. Zabezpieczamy m.in. samochody, mieszkania, firmy, podróże, produkcję rolną, mamy też ubezpieczenia na życie, dla dzieci tzw. posagowe, onkologiczne, zdrowotne itd. W swojej ofercie posiadamy również kredyty i leasingi.

 

A jak reagują klienci, gdy dowiadują się, że mogą rozłożyć składkę nawet na 10 rat, a nie jak dotychczas maksymalnie na 4?

– Są bardzo zadowoleni że nie muszą od razu wydawać całej kwoty i mogą ją przeznaczyć na inne cele. Jak wiemy codzienność powoduje wiele wydatków, na które te zaoszczędzone pieniądze się przydadzą. Zapraszamy do sprawdzenia czy możecie państwo skorzystać z tak super oferty. Zapraszam tez do polubienia naszego profilu na Facebooku: www.facebook.com/investceo – tam na bieżąco aktualizujemy informacje o naszej ofercie i aktualnych promocjach.

Rozmawiała Agata Kraczek

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej