Tygodnik DB2010

Kup meble, a lodówkę i zmywarkę dostaniesz gratis!

Nowa promocja w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu! – Każdy klient, który kupi u nas meble kuchenne za minimum 9 tysięcy złotych, lodówkę i zmywarkę do zabudowy dostanie gratis – wyjaśnia właściciel Adam Krzywda. Trwa także promocja na meble z ekspozycji.

 

– Nasza firma uczestniczyła we wrześniowych targach meblowych w Niemczech. Czołowi producenci, z którymi współpracujemy, czyli Nobilia i Sachsen Kuchen, zaprezentowali liczne nowości. Między innymi nowe wzory frontów oraz nową kolorystykę, która obowiązuje w tym sezonie. Zapraszam do naszego salonu osoby, które są zainteresowane nowoczesnymi meblami kuchennymi najwyższej jakości. Wspólnie stworzymy projekt, który będzie spełniał Państwa oczekiwania. Warto nas odwiedzić już teraz, bo do końca 2018 roku do zakupionych u nas mebli o wartości powyżej 9 tys. zł lodówkę i zmywarka do zabudowy dajemy gratis. Poza tym można w bardzo atrakcyjnej cenie kupić meble z ekspozycji. Rabaty sięgają nawet 50 procent – zachęca właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.

(TS)

 

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej