Tygodnik DB2010

Gramy dla Dawida

Zapraszamy do udziału w festynie charytatywnym „Gramy dla Dawida”, który odbędzie się w niedzielę, 7 października o godz. 13.00. Festyn zostanie zorganizowany na boisku sportowym przy ul. Dolnej w Głuszycy.

 

26-letni Dawid jest mieszkańcem Głuszycy. Niefortunny skok do wody Dawida spowodował, że doszło złamania kręgosłupa i przerwania rdzenia kręgowego. Dawid jest w 70 procentach sparaliżowany.

– W imieniu rodziny Dawida apelujemy o pomoc w zbiórce pieniędzy nr  2018/3912/KS na leczenie i rehabilitację Dawida. Pamiętajmy, razem możemy więcej! Podczas niedzielnego festynu będzie można obejrzeć występy artystyczne, pokazy bokserskie i kickbokserskie z udziałem mistrzów świata, pokazy OSP w Głuszycy Górnej, przejazdy motocyklami, a także  mecz piki nożnej: Samorządowcy kontra Księża. Na dzieci czekają zabawy, dmuchańce, malowanie buziek, jazda konna i wiele innych atrakcji. Ponadto w czasie festynu będzie można wesprzeć akcję zbiórki krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu – wyjaśniają organizatorzy festynu reprezentujący: Gminę Głuszyca, Ochotniczą Straż Pożarną w Głuszycy Górnej oraz Komisariat Policji w Głuszycy.

(SJ)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej