Tygodnik DB2010

Finał wakacji z OSK

Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu, jak zwykle wzorowo zorganizował dla uczestników  tegoroczne zajęcia wakacyjne, które oprócz czynnika zabawowego, konkursowego, krajoznawczego i sportowego, odznaczały się pożytecznymi walorami edukacyjnymi.

 

W drugiej połowie sierpnia funkcjonariusze straży miejskiej kontynuowali zajęcia praktyczne w ramach realizacji programu „Bezpieczne wakacje”. Przedstawiciele Tauron Dystrybucja omówili zasady bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej oraz prawidłowego używania urządzeń zasilanych tą energią.

Na terenie rekreacyjnym i obiekcie sportowym rozegrano różnego rodzaju turnieje, wyłaniając najlepszych i najsprawniejszych zawodników.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Mam talent”, w którym dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Dla zwolenników zabaw tanecznych Natalia Pinach ze Studia Tańca Carmen zorganizowała naukę tańca nowoczesnego. Natomiast swoje ulubione pluszaki dzieci zaprezentowały w dniu maskotki.

Na zakończenie zajęć odbył się Bal Piżamowy. Impreza prowadzona była przez animatorkę, która zorganizowała zabawę przeplataną licznymi konkursami sprawnościowymi. Pożegnanie wakacji z OSK pełne było wzruszeń i pozytywnych emocji. Licznie przybyli rodzice wyrazili swoje zadowolenie, wysoko oceniając działalność ośrodka.

Do następnych wakacji!

(BAS)

Dzieciom w OSK nie pozwolono nudzić się ani przez chwilę. W czerwonym stroju kierownik ośrodka Włodzimierz Palusko.

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej