Tygodnik DB2010

Tysiące uczestników bawiło się na Gali Disco Polo w Dziećmorowicach

15 września 2018 r. na terenie Karczmy Góralskiej w Dziećmorowicach odbyły się I Dni Powiatu Wałbrzyskiego – Gala Disco Polo, zorganizowane przez zarząd i radnych powiatu wałbrzyskiego.

 

Przybyłych gości przywitał Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura oraz pozostali członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego. Następnie na scenie pojawiły się czołowe gwiazdy muzyki disco – polo: Markus P, Power Play i Czadoman. Wykonawcy rozgrzali atmosferę, porywając do wspólnej zabawy kilka tysięcy zgromadzonych wokół sceny uczestników. Publiczność śpiewała razem z wykonawcami taki hity jak „Kici kici miał”, „Co ma być to będzie” czy „Ruda tańczy jak szalona”. Na terenie Karczmy Góralskiej nie zabrakło także stoisk z gadżetami oraz punktów gastronomicznych. Prowadzący imprezę Rafał Pawłowski, przy wsparciu gromkich oklasków publiczności, wymusił na członkach Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego deklarację, że Dni Powiatu Wałbrzyskiego na stałe zagoszczą w powiatowym kalendarzu imprez kulturalnych.

– Cieszymy się bardzo z tak dużego zainteresowania naszą galą. Takiej frekwencji nie było dotychczas na żadnej imprezie w żadnej z gmin naszego powiatu. Świadczy to o tym, że nasi mieszkańcy chcą się wspólnie bawić oraz integrować przy dobrej muzyce i takie imprezy są potrzebne. Mam nadzieję, że nowy Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego będzie kontynuował naszą inicjatywę – powiedział Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski.

(GŁ)

 

Czadoman porwał publiczność w Dziećmorowicach.

Tags: , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej