Tygodnik DB2010

Kuchnia ładna, wygodna i funkcjonalna

Planujesz remont kuchni i nie masz pomysłu na to jak ją urządzić? Skorzystaj z oferty Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które przygotuje projekt nowych mebli w pełni odpowiadający najświeższym trendom i modom, a przede wszystkim oczekiwaniom klienta.

 

Jakie odpowiedzi najczęściej padają na pytanie: jaka powinna być kuchnia? Ładna, wygodna i funkcjonalna.

– W tych trzech słowach zawiera się klucz do sukcesu – mówi Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które od 1992 roku zajmuje się meblami kuchennymi. – Nasze projekty powstają przy użyciu specjalnego programu komputerowego, który pozwala nam dostosować meble do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Najpierw dokonujemy pomiarów w pomieszczeniu przeznaczonym na kuchnię, a potem wspólnie z klientem pracujemy nad tym, by nowe meble i dopasowany do nich sprzęt AGD w pełni spełniały oczekiwania. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi fabrykami, między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi Nobilia i Sachsen Kuchen, mamy w swojej bogatej ofercie najnowocześniejsze i najmodniejsze rozwiązania. Bowiem dziś meble kuchenne, to nie tylko tradycyjne szafki z półkami. To szereg rozwiązań technicznych, które umożliwiają pełne wykorzystanie zagospodarowywanej powierzchni i ułatwiających codzienne korzystanie z kuchni.

Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oferuje swoim klientom szeroką gamę wzorów i kolorów, co umożliwia spełnienie oczekiwań estetycznych oraz jakościowych.

– Nasza rola nie kończy się na pomiarach, zaprojektowaniu i dostarczeniu gotowego produktu do klienta. Nasza firma zajmuje się także montażem wykonanych przez nas mebli kuchennych oraz doborem i montażem sprzętu AGD. Nasze zestawy mebli kuchennych objęte są pięcioletnią gwarancją, a także pogwarancyjną obsługą serwisową. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszam do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57. Warto odwiedzić nasz salon i skorzystać z okazji kupna mebli z naszej ekspozycji z rabatem sięgającym nawet 50 procent – zachęca właściciel firmy.

(TS)

 

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej