Tygodnik DB2010

Koncert charytatywny

Pod patronatem Tygodnika DB 2010 już 6.10.2018 r. o godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie- Zdroju zostanie zorganizowany wielki koncert charytatywny w wykonaniu światowej sławy tenora Wiesława Ochmana. – Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju – mówi Jarosław Stachowiak, pomysłodawca akcji.

 

– Wielki mistrz, tenor operowy Wiesław Ochman, będący również Honorowym Obywatelem Szczawna-Zdroju, poparł inicjatywę Społecznego Komitetu na Rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju i wystąpi przed szczawieńską publicznością – mówi Jarosław Stachowiak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Szczawna- Zdroju, który wraz z grupą mieszkańców Szczawna- Zdroju powołał do życia komitet. – W imieniu naszego komitetu zwróciłem się z prośbą o występ do Pana Wieława Ochmana, który przyjął moje zaproszenie, zgodził się na występ i zrzekł się całego honorarium – powiedział Tygodnikowi DB 2010, który jest patronem medialnym akcji, inicjator i organizator koncertu.

Bilety – cegiełki w cenie 50 zł umożliwiające wstęp na ten niezwykły koncert można kupić w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie- Zdroju (ul. Kościuszki 19, tel. 74 840 24 45), który jest współorganizatorem imprezy.

– Cieszę się bardzo, bo Wiesław Ochman to wielki człowiek i przyjaciel Szczawna- Zdroju, a dla naszego miasta koncert będzie wielkim wydarzeniem kulturalnym. Dziękuję burmistrzowi Szczawna – Zdroju Markowi Fedorukowi za objęcie patronatu nad koncertem, a wszystkich miłośników talentu Wiesława Ochmana, pragnących zarazem wesprzeć tak ważną dla Szczawna- Zdroju inicjatywę, już dziś zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony w całości na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju – akcentuje szef Społecznego Komitetu na Rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju.

(RED)

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej