Tygodnik DB2010

WEL-ROPE, czyli usługi na wysokości

Co zrobić, gdy np. oberwie się rynna lub dachówka, czy gałąź drzewa zagraża bezpieczeństwu przechodniów? Zamiast ryzykować upadkiem z wysokości i jego poważnymi konsekwencjami dla zdrowia, lepiej wezwać na pomoc fachowców z firmy WEL-ROPE, którzy specjalizują się w pracach na wysokości.

 

– Zakres prac, jakimi zajmuje się nasza firma, jest bardzo szeroki. Nasze doświadczenie w pracach na wysokościach oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam zrealizować praktycznie każde zadanie zlecone przez klienta. Nasza oferta jest skierowana tak dla klientów indywidualnych, jak i dla firm – mówi Krzysztof Welik, właściciel firmy WEL-ROPE.

Właściciele oraz zarządcy domów i innych zabudowanych nieruchomości mogą skorzystać z oferty malowania, impregnacji dachów (blachodachówka, gont, podbitka), mycia i czyszczenia szyb oraz przeszkleń, czy z wymiany oraz udrażniania rynien i rur spustowych. Prace dekarsko-blacharskie, oferowane przez firmę WEL-ROPE obejmują: uszczelnianie, obróbki blacharskie, uzupełnianie dachówek, a poza tym wykonywane są zabezpieczenia przeciw ptakom: siatki, kolce oraz usuwane są skutki gniazdowania.

– Nasze pogotowie dekarskie oferuje zabezpieczanie i naprawy szkód po wichurach i w innych nagłych sytuacjach, a także usuwanie innych zagrożeń: gałęzi, dachówek, odpadających tynków, gzymsów itp. Ponadto wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych i kratownic. Ważną pozycją w naszej ofercie są usługi związane z wycinką oraz pielęgnacją drzew. Między innymi wycinka sekcyjna w trudno dostępnych miejscach, a także przycinanie i pielęgnacja. Zajmujemy się także montażem reklam na wysokościach oraz realizujemy inne nietypowe i trudne zlecenia. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 509 874 352 – dodaje Krzysztof Welik.

(TS)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej