Ponadczasowe meble w Twojej kuchni

Polecamy22 sierpnia, 2018

Sztuka tworzenia mebli jest bardzo podatna na wszelkie nowinki. Dotyczy to nie tylko wzornictwa, ale także materiałów używanych do produkcji mebli oraz rozwiązań technicznych.

 

Tak samo jak w przypadku odzieży, obuwia czy samochodów – co sezon obowiązują nowe trendy. Ale tak samo jak w tamtych dziedzinach, tak i w meblarstwie są konkretne modele, które są ponadczasowe i uchodzą za tak zwane klasyki, które nigy się nie starzeją i nie wychodzą z mody.

– Warto o tym pamiętać inwestując spore pieniądze w nowe meble. A w przypadku mebli kuchennych, w których specjalizuje się nasza firma, niezwykle ważne jest połączenie wszystkich elementów, czyli: estetyki, funkcjonalności oraz trwałości – podkreśla Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu i dodaje: – Działamy na rynku od 1992 roku i współpracujemy z czołowymi producentami mebli i akcesoriów oraz wyposażenia kuchni, co daje nam możliwość korzystania ze wszystkich nowinek dostępnych na rynku krajowym i światowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy mają wpływ na proces projektowania ich wymarzonej kuchni. To, jaki będzie ostateczny kształt i wygląd ich kuchni zależy tylko od ich wyobraźni lub od pomysłowości naszego projektanta, któremu zaufają i powierzą realizację.

Profesjonalne Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu ma także specjalną ofertę dla osób, które nie lubią czekać.

– W naszym salonie prezentujemy gotowe zestawy mebli kuchennych, które pomagają naszym klientom w podejmowaniu decyzji dotyczących doboru materiałów, kolorów, czy rozwiązań technicznych. Co sezon wymieniamy ekspozycję i wtedy jest okazja, by kupić meble z dotychczasowej ekspozycji w doskonałej cenie. Rabaty sięgają nawet pięćdziesięciu procent! Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Zapraszam do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57 – zachęca właściciele firmy.

(TS)

 

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

Tagi: , ,