Tygodnik DB2010

Pierogowy konkurs – zgłoś się już dziś

Gmina Czarny Bór po raz 15 jest organizatorem znanego w regionie Konkursu Kulinarnego „Dolnośląskie Święto Pieroga”. Pierogowe szaleństwa kulinarne odbędą się podczas Gminnych Dożynek, organizowanych 1 września 2018 r na stadionie w Czarnym Borze. Jest to największa tego typu impreza w regionie i cieszy się tak dużym powodzeniem, że co roku odwiedza nas setki ludzi z całego Dolnego Śląska. Każdy podmiot startujący w Konkursie ma możliwość nie tylko zaprezentowania umiejętności kulinarnych swojej instytucji, ale również sprzedaży pierogów. Rywalizacja toczyć się będzie, jak co roku, w trzech kategoriach: amatorzy, instytucje i organizacje oraz kucharze profesjonaliści. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

W roku ubiegłym duża liczba odwiedzających i kupujących sprawiła, że na prawie wszystkich stoiskach zabrakło przygotowanych przez uczestników pierogów.

Jeżeli lubicie lepić pierogi lub jesteście restauracją produkującą między innymi wyroby pierogowe to zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym. W zamian czekają nie tylko cenne nagrody finansowe, ale również możliwość sprzedaży swoich pierogów podczas Dolnośląskiego Święta Pierogowego.

(JJ)

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej