Tygodnik DB2010

Nie nudzą się

Prawie siedemdziesięcioro dzieci z Głuszycy uczestniczyło w zajęciach wakacyjnych organizowanych przez głuszyckie centrum kultury i świetlice wiejskie.

 

Wycieczki do ciekawych miejsc, poznawanie gminnych atrakcji turystycznych, gry i zabawy integracyjne i sportowe, warsztaty plastyczne, karaoke, wyjścia na basen i przede wszystkim świetna, pełna radości atmosfera towarzyszyły pierwszym dniom wakacji wspólnie spędzonych z instruktorami świetlic wiejskich i Centrum Kultury w Głuszycy.

– Zajęcia zostały dofinansowane przez Gminę Głuszyca, za co w imieniu wszystkich dzieci i opiekunów serdecznie dziękujemy – podkreślają organizatorzy letniego wypoczynku.

Oprócz wycieczek na Kamyki i głuszyckie stawy dzieci odwiedziły Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, poszukiwały krasnali na wrocławskim Rynku oraz bawiły się w poszukiwaczy złota podczas wizyty w Kopalni Złota w Złotym Stoku. Zorganizowano także wyjazd do Parku Bajek w Karpaczu, Zamku Legend Śląskich w Pławnej, w Parku Zdrojowym w Polanicy Zdrój oraz piesze wycieczki do Harendy i Osówki.
– To był bardzo udany początek wakacji, o czym świadczą uśmiechnięte, pogodne twarze dzieci. Podziękowania za kreatywność i pozytywną energię dla opiekunek – Doroty Link-Niedzielskiej, Klaudii Chętkowskiej, Marzeny Nygi, Joanny Burchardt, Danuty Jabłońskiej, Beaty Żytkiewicz – dodają organizatorzy głuszyckich wakacji.

(SJ)

Najmłodsi mieszkańcy Gminy Głuszyca aktywnie spędzają wolny czas.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej