Tygodnik DB2010

Muzyka świata

11 lipca o godz. 20.00 w klubie A’propos w Wałbrzychu, w ramach Letniej Trasy Koncertowej 2018, odbędzie się koncert Wojtek Justyna TreeOh! z udziałem Poliany Vieira.

 

Wojtek Justyna TreeOh! łączy dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i różnorodną rytmicznie muzyką świata, sięgając jednocześnie po nowe faktury sonorystyczne. Podczas licznych występów w europejskich klubach i na renomowanych, międzynarodowych festiwalach zdobyli sobie opinię pełnej temperamentu grupy, której koncerty zachwycają współczesnych melomanów porywającą muzyką wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym między członkami zespołu. Podczas letniej trasy koncertowej 2018 z zespołem Wojtek Justyna TreeOh! jako gość specjalny wystąpi Poliana Vieira, soulowa wokalistka z Portugalii. W jej wielobarwnej muzyce słychać elementy R’n’B, portugalskiego fado i muzyki world charakterystycznej dla Wysp Zielonego Przylądka, skąd wywodzą się jej korzenie. Wojtek Justyna TreeOh! i Poliana Vieira zaprezentują się w Polsce w specjalnie przygotowanym programie, na który złożą się kompozycje z repertuaru TreeOh!, utwory napisane wspólnie z Polianą oraz jej autorskie piosenki. Spontaniczna interakcja zespołu i wokalistki i otwarty kontakt muzyków z publicznością nadają niepowtarzalny klimat ich występom, które na długo pozostają w pamięci.

W wałbrzyskim klubie A’propos wystąpią: Poliana Vieria (Portugalia/Wyspy Zielonego Przylądka) – śpiew, Wojtek Justyna (Polska/Holandia) – gitara, Daniel Lottersberger (Austria) – gitara basowa, Alex Bernath (Niemcy) – perkusja oraz Diogo Carvalho (Portugalia) – perkusjonalia. Więcej na

www.wojtekjustyna.com i www.polianavieira.nl.

(RED)

wojtek justyna TRASA LIPIEC 2018

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej