Tygodnik DB2010

Radosne powitanie lata

 

30.06.2018 r. w Pensjonacie Misiówka w Borównie odbył się Festyn Rodziny Powitanie Lata, wpisany w kalendarz wydarzeń kulturalno-sportowych w Powiecie Wałbrzyskim na 2018 r.

 

Festyn został zorganizowany przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego. Na początku gości przywitali i zaprosili do wspólnej zabawy członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego: Jacek Cichura, Krzysztof Kwiatkowski, Stanisław Janor oraz radni: Grażyna Owczarek i Andrzej Lipiński. Dla przybyłych gości przygotowano liczne atrakcje: dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, Fotobudkę, watę cukrową i popcorn, kiełbaski z grilla, zabawę z DJ-em oraz konkurs z wiedzy o powiecie wałbrzyskim z nagrodami. Stanisław Janor osobiście dbał aby nikt z gości nie był głodny podczas imprezy- częstując gości pyszną grochówką.

– Celem festynu była integracja mieszkańców powiatu wałbrzyskiego, promocja wartości rodzinnych, wspólnego i aktywnego spędzania czasu rodziców z dziećmi oraz powitanie lata i początku wakacji. Na wydarzeniach organizowanych przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego atrakcje dla dzieci są zawsze bezpłatne – podkreśla Aneta Błaszkiewicz, naczelnik Wydziału Organizacyjnego, Promocji i Oświaty Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.

(AB)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu festyn misowka

Podczas Festynu Rodzinnego Powitanie Lata w Pensjonacie Misiówka w Borównie bawiły się rodziny z gmin powiatu wałbrzyskiego.

Tags: , , , , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej