Tygodnik DB2010

Luksus na który cię stać

 

Kuchnia jest wizytówką każdego mieszkania i domu. Rozpoczynające się wakacje to doskonały moment na zmiany w miejscu, które jest sercem domu. Tym bardziej, że w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu trwa wyprzedaż mebli kuchennych z ekspozycji z rabatem w wysokości 50 procent!

kuchnia NOBILIA 1

– Każdy może mieć dziś meble kuchenne odpowiadające nie tylko wymarzonemu komfortowi użytkowania, ale także gustowi. Dostępność materiałów i elementów najwyższej jakości sprawia, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia – mówi właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które od wielu lat współpracuje z najlepszymi firmami meblarskimi w Europie, między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi: Nobilia i Sachsen Kuchen.

Realizację marzeń o nowej kuchni trzeba zacząć od wizyty w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu (naprzeciwko stacji paliw). Procedura tworzenia projektu mebli rozpoczyna się od pomiarów w domu czy mieszkaniu klienta. Potem jest etap projektowania przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie w którym zamawiający meble może czynnie uczestniczyć.  Po akceptacji projektu przychodzi czas na wykonanie mebli oraz ich montaż u klienta – wraz z oferowanym przez firmę sprzętem AGD najwyższej jakości, a potem pozostają już tylko usługi serwisowe.

Co w sytuacji, gdy klient nie chce czekać?

– Może skorzystać z oferty wyprzedaży mebli kuchennych z naszej ekspozycji. W naszym salonie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu prezentujemy różne zestawy, które można kupić od ręki, a przy tym skorzystać z rabatu w wysokości aż 50 procent. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość oferowanych produktów i najwyższe standardy obsługi klientów, zapraszam do profesjonalnego Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu vis a vis stacji paliw oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57 – zachęcają właściciele firmy.

 

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

(TS)

komfort meble

 

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej