Tygodnik DB2010

Piękne kuchnie w doskonałych cenach

kuchnia Venezia_Monza

 

Czy nowoczesne meble kuchenne muszą kosztować fortunę? Nie! Wystarczy odwiedzić profesjonalne Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, w którym można kupić kuchnię z ekspozycji za pół ceny.

 

– W naszym salonie prezentujemy przykładowe zestawy mebli kuchennych, które odzwierciedlają aktualne trendy. Klienci, którzy nas odwiedzają, mają możliwość zobaczyć jak na żywo prezentują się i jak w rzeczywistości funkcjonują konkretne rozwiązania oraz dosłownie dotknąć tego, co im oferujemy w trakcie przygotowywania projektu specjalnie dla nich. Są wśród nich osoby, którym tak bardzo podobają się eksponowane w naszym salonie projekty, że decydują się na ich kupno. I często za zestawy mebli z ekspozycji płacą tylko połowę ceny z katalogu – podkreśla Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.

Firma oferuje swoim klientom szerokie spektrum różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar, współpracując między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. Kompleksowa obsługa klientów rozpoczyna się od pomiarów w domu czy mieszkaniu, przez wykonanie projektu kuchni przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie, po wykonanie mebli i ich montaż u klienta oraz usługi serwisowe. Obok najwyższej jakości mebli, oferuje klientom również nowoczesny sprzęt kuchenny renomowanych producentów.

– Wieloletnie doświadczenie i mnóstwo zrealizowanych projektów pozwalają nam sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy pełen dostęp do wszystkich nowości, a także swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowo udzielamy aż pięcioletniej gwarancja na cały asortyment. Zapraszamy do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 – zachęca właściciele firmy.

(TS)

 

komfort meble

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej