Tygodnik DB2010

Nowe biuro obsługi

3 maja 2018 r., tuż po uroczystościach związanych z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, nastąpiło uroczyste otwarcie wyremontowanego Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Jedlina-Zdrój.

 

Wstęgę przeciął burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Jedliny-Zdroju Marią Drapich. Ksiądz prałat Ryszard Uryga dokonał poświęcenia wraz z modlitwą za wszystkich pracowników urzędu i jego klientów. W urzędzie miasta, w ramach termomodernizacji, wymieniono instalację grzewczą, ocieplono budynek i położono nową elewacją.

– Aby udogodnić klientom dojście do urzędu, od strony parkingu wybudowano schody wraz z platformą dla osób niepełnosprawnych. Jest także oznaczone miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Całość dopełnia mała architektura z ławeczką i zielonymi nasadzeniami. W wyremontowanym biurze obsługi klienta mieści się obecnie kasa, w której można dokonywać płatności na rzecz gminy. Biuro wyposażono w nowoczesne meble i elektroniczne tablice informacyjne. Jest także wydzielone stanowisko dla klientów, do których będą przychodzić pracownicy merytorycznie prowadzący sprawę, tak aby osoby odwiedzające urząd nie musiałby szukać pracowników. Pracownik obsługi biura będzie koordynował te kwestie. Przypominam, że do biura obsługi klienta zgłaszamy się także w celu wypożyczenia rowerów elektrycznych – dodaje burmistrz Leszek Orpel.

(KS)

bok um jedlina

Urząd Miejski w Jedlinie-Zdroju ma nowoczesne biuro obsługi klienta.

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej