Tygodnik DB2010

Drzewko naszego dziecka

 

– Zapraszamy rodziców dzieci, którzy nie skorzystali z udziału w akcji „Drzewko naszego dziecka” w roku 2016 i 2017 lub którzy przywitali na świecie swoją pociechę w bieżącym roku, do wzięcia udziału w tegorocznej edycji, którą również zaplanowano na 1 czerwca – w Dzień Dziecka – zachęca Marek Fedoruk, burmistrz Szczawna-Zdroju.

 

Przypomnijmy, że 1 czerwca 2016 r. i 1 czerwca 2017 r. w ramach akcji posadzonych zostało łącznie 39 kasztanowców w Alei Spacerowej w Szczawnie-Zdroju i na ul. Wojska Polskiego, a obok nich posadowione zostały granitowe tablice okolicznościowe z napisem:

Drzewko naszego dziecka

Kasztanowiec Alicja, Antoni, Amelia itd.

data urodzenia dziecka.

– Tym symbolicznym gestem rodzice upamiętnili narodziny swojej pociechy, a gmina przywitała nowych mieszkańców. To piękny symboliczny gest i wyjątkowa pamiątka, dzięki której rodzice widzieć będą jak drzewo rośnie wraz z dzieckiem i zawsze na spacerze po Alei Spacerowej i ul. Wojska Polskiego wspominać będą o narodzinach swej pociechy. Podobnie, jak w roku ubiegłym zapraszamy wszystkich chętnych do pobrania formularza zgłoszenia (w Urzędzie Miejskim w Szczawnie-Zdroju – Punkt Przyjęć Interesanta), które będą przyjmowane do 13 maja br. – dodaje burmistrz Szczawna-Zdroju.

(RED)

Drzewko naszego dziecka4

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej