Tygodnik DB2010

Pyszne miody ze Sklepu Spiżarnia

 

miody

Masz dość wszechobecnej chemii w produktach spożywczych? Szukasz naturalnych kosmetyków i zdrowej żywności? Odwiedź sklep „Spiżarnia” w Hali Targowej „Bazar” przy ul. Hetmańskiej 82 na osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. – W naszym sklepie jest duży wybór produktów ekologicznych, między innymi miodów i produktów pszczelarskich – podkreśla właściciel „Spiżarni”.

 

– Miody w Spiżarni pochodzą z pasieki z czystych terenów Mazowsza – ok. 100 km od Białegostoku. Proces powstawania miodu w ulu jest bardzo skomplikowany i długotrwały. Jako ciekawostkę można podać, że dla uzyskania 1 kg miodu pszczoły muszą zebrać pyłek z ok. 3 mln kwiatów! Miód poza tym, że jest pyszny, posiada również szereg właściwości zdrowotnych. W zależności od gatunku, miód może mieć działanie: przeciwzapalne, wspomagające pracę serca i układu krążenia, uzupełniające niedobory witamin i biopierwiastków, które wspomagają pracę układu oddechowego, pomagają w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, mają działanie antyalergiczne i wiele wiele innych. Jak widać, miód jest cudownym, naturalnym produktem pomagającym na wiele schorzeń. Ostatnie badania pokazują, że miód najlepiej wchłania się jedzony po prostu z łyżeczki i warto go używać przez cały rok. W „Spiżarni” znajdziecie Państwo duży wybór różnych gatunków miodów m.in.: rzepakowy, wielokwiatowy, akacjowy, lipowy, leśny, gryczany, wrzosowy, ze spadzi iglastej, mniszkowy, faceliowy, miody kremowane z pierzgą, propolisem lub pyłkiem a także pyszne ziołomiody: sosnowy, pokrzywowy, głogowy, aroniowy, pigwowy. W „Spiżarni” kupicie Państwo również miód manuka /250+MGO/ wytwarzany jedynie w Nowej Zelandii, który posiada silne działanie antybakteryjne. W ofercie sklepu znajduje się również pyłek pszczeli, pierzga a także preparaty robione na bazie propolisu – wylicza Szymon Zakrawacz, właściciel sklepu „Spiżarnia”.

Sklep ze zdrową żywnością „Spiżarnia” znajduje się w Hali Targowej „Bazar” na wałbrzyskim Podzamczu przy ul. Hetmańskiej 82 – stoisko nr 3. W jednym miejscu można kupić także: prawdziwy chleb, wędliny i sery bez chemii, ekologiczne jajka od szczęśliwych kur, naturalne śmietany i masło, przyprawy bez chemii, soki, oleje, mąki i kasze, mleko zbożowe, żywność bezglutenową, zdrowe słodycze, naturalne kosmetyki, suplementy i wiele innych. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00. Można się także skontaktować telefonicznie pod numerem 605 570 035 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: szymonzakrawacz@gmail.com.

– Na każdego kto polubi profil „Spiżarni” na Facebooku czeka jednorazowy rabat w wysokości 5 procent. Z rabatu można skorzystać do końca maja 2018 r. – dodaje Szymon Zakrawacz.

sklep spizarnia

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej