Tygodnik DB2010

Klienci są najważniejsi

 

Życzliwe podejście, wysoka jakość obsługi, a także wieloletnie doświadczenie w bankowości – o tym wszystkim rozmawiamy z właścicielem placówki partnerskiej Getin Banku w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1.

 getin bank biuro

Dlaczego nowa placówka to zmiany na lepsze?

Małgorzata, Getin Bank Wałbrzych: – Dlaczego to zmiany na lepsze? To przede wszystkim opinia Klientów. Moim priorytetem jest dbałość o relacje z klientami, gdyż to oni są dla nas najważniejsi, a niektóre firmy o tym zapominają, goniąc tylko i wyłącznie za zyskiem.

 

Ma Pani wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Jakie ma to znaczenie dla Klientów?

– Tak, mam wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, ale i duże doświadczenie w obsłudze klienta. Wiem, że liczy się nie tylko produkt. Ważne jest, żeby dopasować produkt tak, aby obie strony osiągnęły korzyści. Zależy mi, aby każdy Klient był w centrum naszej uwagi i aby wychodził z placówki zadowolony.

 

Kto może do Was przyjść?

– Absolutnie każdy. Może to być przedsiębiorca potrzebujący zastrzyku gotówki, nauczyciel, fryzjer czy emeryt. Uważam, że ostatnia grupa klientów, czyli emeryci, zasługuje na specjalne traktowanie. Są to osoby z bardzo dużym doświadczeniem życiowym, z ogromną wiedzą i konkretnymi oczekiwaniami. Tymczasem często traktowani są po macoszemu. Chcemy to zmienić, dlatego też gwarantujemy, że każdy emeryt i rencista zostanie przyjęty w naszej placówce z szacunkiem i pełnym zrozumieniem.

 

Jaka jest więc nowa placówka Getin Banku w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1?

– Nowa placówka – to zmiana podejścia do Klientów. Pracownicy placówki tak zostali przeszkoleni, aby naszym Klientom zapewnić jak najwyższą jakość obsługi, gdyż wiemy, że zadowolony Klient w przyszłości do nas wróci. Zaowocowało to między innymi docenieniem naszego banku w rankingu Newsweeka, w którym Getin Bank kolejny rok z rzędu znalazł się na podium.

To naprawdę przynosi efekty. W pierwszych dniach pracy nawiązaliśmy mnóstwo znajomości. Pragnę serdecznie pozdrowić Panią Krystynę z Boguszowa Gorc, która codziennie w drodze do pracy przychodzi się z nami przywitać i przynosi słodki poczęstunek (piecze wspaniałe ciasta i ciasteczka). Pozdrawiam również Pan Stefana z Mieroszowa, który pierwszego dnia w podziękowaniu za kredyt konsolidacyjny pomógł nam w walce z ekspresem do kawy.

Taka jest właśnie nowa placówka partnerska Getin Banku w Wałbrzychu przy ul.Słowackiego 1. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.30. Można się z nami kontaktować pod numerem 726-388-593. Serdecznie zapraszamy.

(MC)

getin bank 2n1

getin bank witryna

Tags:

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej