Tygodnik DB2010

Aktywna niedziela

 

Jedlina-Zdrój, wspólnie z Głuszycą i Świeradowem-Zdrój, jest organizatorem zlotu rowerów elektrycznych Electro-Bike Tour 2018. Pierwszy zjazd odbędzie się w najbliższą niedzielę – 8 kwietnia – w Jedlinie-Zdroju i tym samym otworzy serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekali zwolennicy jazdy na rowerze.

 

– Chętni do wzięcia udziału w zlocie rowerów elektrycznych w Jedlinie-Zdroju mogą jeszcze zapisać się do 5 kwietnia, podejmując tym samym decyzję o wyborze preferowanej przez siebie trasy i dystansu. Przygotowaliśmy bogaty wybór różnorodnych tras rowerowych z przewodnikami, konkursy dla uczestników z nagrodami, możliwość zwiedzania w niższych cenach proponowanych atrakcji na trasach przejazdów, a także moc bezcennych wrażeń towarzyszących każdemu ze zlotów. Zapraszamy zatem do udziału! Więcej informacji oraz regulamin Electro-Bike Tour 2018 dostępne są na stronie www.ckjedlina.pl oraz na Facebooku – zachęcają organizatorzy.

Impreza będzie częścią Festiwalu Aktywności, który 8.04.2018 r. rozpocznie się o godz. 15.00 w kompleksie Active Jedlina przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. W programie: Parada Aktywności, Finał Electro-Bike Tour, rowerowa akademia z profesjonalnymi przeszkodami, akcja społeczna „Pomóż innym – Oddaj krew”. Będą także prezentacje aktywności i pokazy taekwon-do, boksu, akrobatyki sportowej, tańca zumba oraz Rowerowe Show – widowisko artystyczne. Ponadto zaprezentowane zostaną najpopularniejsze formy aktywności sportowej: bieganie, piłka nożna, jazda na rolkach, rowerze, nordic walking, petanque, ćwiczenia fitness, joga.

– Na tym nie koniec! Jedlinianin Bartosz Gołębiewski – aktualny mistrz Polski seniorów i młodzieżowców w kategorii średniej w boksie olimpijskim – zaplanował pokaz swojej dyscypliny, a Stowarzyszenie Sportowe „Altius” z Wrocławia prezentację akrobatyki sportowej. Będzie także rowerowa akademia – absolutna nowość na rynku! Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w konkursie znajomości aktywności sportowych, w którym można zdobyć atrakcyjne nagrody – zachęcają organizatorzy Festiwalu Aktywności w Jedlinie-Zdroju.

(RED)

Festiwal Aktywnosci 2018

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej