Tygodnik DB2010

Komfort Kuchnie odmieni Twoją kuchnię

 

Profesjonalne studio mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych na wymiar.

kuchnie 07_aktuellekollektion

Kompleksowa obsługa klientów w studiu mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu (naprzeciwko stacji paliw) rozpoczyna się od pomiarów w domu czy mieszkaniu. Potem jest tworzenie projektu kuchni przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie, wykonanie mebli, montaż u klienta, a później usługi serwisowe.

Wybór z około 800 wzorów frontów mebli kuchennych z płyt niemieckich i austriackich producentów, które mogą być: laminowane; z płyty MDF i pokryte folią; z płyty MDF i lakierowane, fornirowane, drewniane, a nawet ze szkła, kamienia oraz ceramiczne – to dopiero początek wspólnego tworzenia nowej kuchni w studiu mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu. A potem kolejne wybory: blaty wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie, czyli z konglomeratów kwarcytowych, mineralnych, a także naturalnego kamienia. Do tego najnowocześniejsze systemy domykania i wysuwania szuflad, jak również w systemy domykania dolnych i górnych zawiasów oraz w elektryczne wspomaganie otwierania szuflad i frontów szafek wiszących. I – na koniec, dopełniający całości – wybór nowoczesnego sprzętu kuchennego renomowanych firm, między innymi: Miele, Bosch, Siemens czy Electrolux. A na cały asortyment aż 5 lat gwarancji!

kuchnie 13_aktuellekollektion

– Wymienione wyżej elementy, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i setkami zrealizowanych projektów pozwalają naszej firmie sprostać nawet bardzo wygórowanym wymaganiom klientów, którzy mają pełną swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Wszystkich, którzy chcą odnowić serce swojego domu, cenią sobie przy tym najwyższą jakość oferowanych produktów i najwyższe standardy obsługi klientów, zapraszamy już dziś do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu vis a vis stacji paliw oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 – zachęcają właściciele firmy.

(TS)

komfort meble

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej