Tygodnik DB2010

Poczuj wiosnę w domu dzięki Studiu Komfort Kuchnie

 

Wiosną świat się zmienia. Przyroda budzi się do życia i daje nam impuls do zmian. To dobry moment, by pomyśleć o zmianach w swoim najbliższym otoczeniu. A najlepiej rozpocząć je od kuchni, którą pomoże urządzić na nowo salon mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej w Wałbrzychu.

kuchnie 10_aktuellekollektion

Profesjonalne studio mebli kuchennych Komfort Kuchnie oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych na wymiar.

– W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów – podkreślają właściciele Komfort Kuchnie, którzy zadbali o to, by ich osoby korzystające z ich usług miały jak największy wybór. Stąd w ofercie firmy jest około 800 wzorów frontów mebli kuchennych, które są wykonane z płyt niemieckich i austriackich producentów. – To gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Fronty te cechuje różnorodność wykonania, a asortyment obejmuje fronty: kuchenne laminowane; wykonane z płyty MDF i pokryte folią; wykonane z płyty MDF i lakierowane. Są także: fornirowane, drewniane, a nawet ze szkła, kamienia oraz ceramiczne. Nie mniej ważne dla estetyki i wyglądu całej kuchni, są blaty, które zostały wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie, czyli z konglomeratów kwarcytowych, mineralnych, a także naturalnego kamienia. Poza tym oferowane przez nas meble kuchenne wyposażone są także w najnowocześniejsze systemy domykania i wysuwania szuflad, jak również w systemy domykania dolnych i górnych zawiasów oraz w elektryczne wspomaganie otwierania szuflad i frontów szafek wiszących. Dzięki temu meble ze studia Komfort Kuchnie oferują maksymalne wyciszenie podczas ich użytkowania, co zdecydowanie podnosi komfort życia w domu. Temu ma też służyć kompleksowa obsługa klientów, która rozpoczyna się od pomiarów w domu czy mieszkaniu, przez projekt kuchni wykonany przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie oraz wykonanie mebli i ich montaż u klienta, aż po usługi serwisowe. Klamrą spinającą cały projekt jest nowoczesny sprzęt kuchenny renomowanych firm, między innymi: Miele, Bosch, Siemens czy Electrolux. Te wszystkie elementy, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i setkami zrealizowanych projektów sprawiają, nasza firma jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którzy mają pełną swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem oraz wyrazem dbałości o zadowolenie i komfort klienta, jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana przez studio Komfort Kuchnie na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość oferowanych produktów i najwyższe standardy obsługi klientów zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 – zachęcają właściciele firmy.

(TS)

kuchnie 13_aktuellekollektion

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej