Tygodnik DB2010

Tak to widzą

Zdjęcia wykonane przez dzieci i młodzież z Walimia ozdobiły katalog „Tak to widzę!”. Jest to efekt warsztatów fotograficznych, jakie zostały przeprowadzone przez edukatorów z Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu w sierpniu ubiegłego roku.

– Właśnie otrzymaliśmy katalog podsumowujący projekt! W albumie zaprezentowane są zdjęcia m.in. dzieci i młodzieży z Walimia, które po raz pierwszy w życiu wykonały zdjęcia aparatem otworkowym – informuje Beata Rosicka z Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.
Katalog można obejrzeć w świetlicy Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Walimiu, natomiast wszyscy autorzy fotografii publikację otrzymali na pamiątkę. Do końca lutego w Galerii Ossoliskiej we Wrocławiu można zobaczyć wystawę czasową prezentującą efekty cyklu warsztatów fotografii otworkowej dla dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska, który zainspirowała Jadwiga Nowak-Jeziorańska – żona słynnego „Kuriera z Warszawy”. Walim był jedną z kilkunastu miejscowości, które skorzystały z bezpłatnych zajęć.

(MM)tak to widze

 

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej