Tygodnik DB2010

Sklep Spiżarnia – zdrowa żywność i kosmetyki na każdą kieszeń

Masz dość wszechobecnej chemii w produktach spożywczych? Szukasz naturalnych kosmetyków i zdrowej żywności? Odwiedź sklep „Spiżarnia” w Hali Targowej „Bazar” przy ul. Hetmańskiej 82 na osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu.

sklep spizarnia

– Ostatnio byłam na zakupach w świetnym sklepie ze zdrową żywnością. Produkty najwyższej jakości, ze szczególną starannością wybierane. Od wejścia czuć już zapach świeżego chleba na zakwasie. A w środku – wszystko to, co nam potrzeba. Musisz koniecznie odwiedzić SklepSpiżarnia na Podzamczu. Gorąco polecam! – napisała Pani Paulina w poście w serwisie społecznościowym po wizycie w sklepie „Spiżarnia” w Hali Targowej „Bazar” przy ul. Hetmańskiej 82 na osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu.

I nie jest to jedyna dobra recenzja tego wyjątkowego sklepu, zlokalizowanego w sercu wielkiego osiedla.

– Duży wybór, pyszny chleb. Sklep z duszą. Aż chce się wracać – napisała Pani Paulina przyznając maksymalną liczbę 5 gwiazdek. Podobnie uczyniła Pani Monika, która w swoim wpisie dodała:

– Zakupy udane. Fajne ceny i Pan Właściciel jeszcze pyszną kawą poczęstował, mimo ogromnego ruchu. Polecam wszystkim, którym nie jest obojętne co ląduje na talerzu. Na pewno tu wrócę.

W czym tkwi tajemnica tego miejsca?

Sklep ze zdrową żywnością „Spiżarnia” znajduje się w Hali Targowej „Bazar” na wałbrzyskim Podzamczu. W jednym miejscu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz, by zdrowym być. Mamy prawdziwy chleb, wędliny i sery bez chemii, ekologiczne jajka od szczęśliwych kurek, naturalne śmietany i masło, przyprawy bez chemii, prawdziwy miód, soki, oleje, mąki i kasze, mleko zbożowe, żywność bezglutenową, zdrowe słodycze, naturalne kosmetyki, suplementy i wiele innych… Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00 do naszego sklepu w Hali Targowej „Bazar” przy ul. Hetmańskiej 82 – stoisko nr 3. Można się także z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 605 570 035 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: sklep@sklepspizarnia.pl – podkreśla Szymon Zakrawacz, właściciel sklepu „Spiżarnia” w Wałbrzychu.

(TP)

sklep spizarnia

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej