Tygodnik DB2010

Radio rozgrzało Dzikowiec

Piątek, sobota i niedziela upłynęły na Górze Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach pod znakiem Eska Winter City. Było mroźno i zimowo, a zarazem gorąco, a to za sprawą konkursów, wspólnej zabawy i najnowszych hitów.

 

W mroźne piątkowe popołudnie pełną parą ruszyła akcja Eska Winter City na górze Dzikowiec– w dolnej części stoku stanęło zimowe miasteczko z namiotami, DJ-em i strefą chillout. Przedstawiciele radia Eska oraz partnerów akcji (Grey Music Club, Wrocław Fashion Outlet, Nordic – Arctic Food i BMW Team Wrocław/Długołęka) przeprowadzili liczne konkursy, w których mógł wziąć udział dosłownie każdy – były bitwy na śnieżki, przeciąganie liny, biegi z utrudnieniami, „gorące krzesła” i wiele innych. Przy oświetlonym stoku zabawa trwała do późnego wieczora. Członkowie ekipy szusowali razem z innymi na stoku, rozdając gadżety i zachęcając do wspólnych zdjęć.

Akcją zorganizowaną na Górze Dzikowiec zakończono tegoroczne Eska Winter City – w poprzednich tygodniach można było bawić się także na stokach w Zieleńcu, Karpaczu i Czarnej Górze.

(RED)

 eska dzikowiec

Mimo mrozu, u podnóża Dzikowca przez trzy dni trwała świetna zabawa.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej