Wałbrzyscy starostowie w finale plebiscytu „Osobowość roku 2017”

W finale plebiscytu Osobowość Roku 2017 znalazło się dwóch samorządowców z Powiatu Wałbrzyskiego: starosta Jacek Cichura i wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski. Panowie wygrali w kategorii samorząd i społeczność lokalna w wałbrzyskim powiecie ziemskim i grodzkim.

Po podsumowaniu wyników głosowania w I etapie starosta Jacek Cichura zajął 5 miejsce w województwie, a wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski uplasował się na drugiej pozycji. Warto podkreślić, że Krzysztofa Kwiatkowskiego – startującego z liczącego ponad 56 tysięcy mieszkańców powiatu wałbrzyskiego, wyprzedził w województwie tylko Marek Dera, reprezentujący liczący ponad 631 tysięcy mieszkańców Wrocław. Taki wynik to niewątpliwy sukces obu samorządowców z Powiatu Wałbrzyskiego. Kto otrzyma tytuł Osobowość Roku 2017 dowiemy się 15 lutego po godzinie 20.00. Wtedy zakończy się głosowanie w etapie finałowym.