Komfort Kuchnie – z nami zadbaj o serce swojego domu

Polecamy8 lutego, 2018

Nie ważne czy jest mała, czy duża. Najważniejsze, żeby spełniała Twoje oczekiwania. Współtworząc swoją wymarzoną kuchnię ze Studiem Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu masz pewność, że będzie to miejsce wyjątkowe w Twoim domu.

 kuchnia NOBILIA 3

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do kuchni w swoim domu lub mieszkaniu i… chcesz jak najszybciej z niej wyjść? Od lat widzisz to samo: te same fronty, szafki, szuflady i blaty. Niby nie są zniszczone, ale jednak nie możesz już na nie patrzeć. I nie masz ochoty w tym miejscu tworzyć popisowych dań oraz zwykłych, codziennych posiłków. Nie wiesz co zrobić, by serce Twojego domu zabiło z nową, pozytywną energią? Nie wiesz jak sprawić, by Twoja kuchnia znów stała się oazą, w której chwile wytchnienia przy rodzinnym stole znajdą wszyscy domownicy? W takiej sytuacji zwróć się po pomoc do fachowców ze Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.

– Wszystkich poszukujących wyjątkowych mebli zapraszamy do Komfort Kuchnie – profesjonalnego studia mebli kuchennych z siedzibą przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które oferuje swoim klientom szerokie spektrum różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami z kraju i z zagranicy. Między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oraz do kontaktu pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 zapraszają właściciele Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie w Wałbrzychu.

kuchnie-niemieckie-9

Tagi: , ,