Tygodnik DB2010

Komfort Kuchnie – z nami zadbaj o serce swojego domu

Nie ważne czy jest mała, czy duża. Najważniejsze, żeby spełniała Twoje oczekiwania. Współtworząc swoją wymarzoną kuchnię ze Studiem Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu masz pewność, że będzie to miejsce wyjątkowe w Twoim domu.

 kuchnia NOBILIA 3

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do kuchni w swoim domu lub mieszkaniu i… chcesz jak najszybciej z niej wyjść? Od lat widzisz to samo: te same fronty, szafki, szuflady i blaty. Niby nie są zniszczone, ale jednak nie możesz już na nie patrzeć. I nie masz ochoty w tym miejscu tworzyć popisowych dań oraz zwykłych, codziennych posiłków. Nie wiesz co zrobić, by serce Twojego domu zabiło z nową, pozytywną energią? Nie wiesz jak sprawić, by Twoja kuchnia znów stała się oazą, w której chwile wytchnienia przy rodzinnym stole znajdą wszyscy domownicy? W takiej sytuacji zwróć się po pomoc do fachowców ze Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.

– Wszystkich poszukujących wyjątkowych mebli zapraszamy do Komfort Kuchnie – profesjonalnego studia mebli kuchennych z siedzibą przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które oferuje swoim klientom szerokie spektrum różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami z kraju i z zagranicy. Między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oraz do kontaktu pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 zapraszają właściciele Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie w Wałbrzychu.

kuchnie-niemieckie-9

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej