Tygodnik DB2010

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wałbrzychu

 

27 stycznia pracownicy urzędów pracy w całej Polsce obchodzą Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z okazji tego święta wicestarosta powiatu wałbrzyskiego Krzysztof Kwiatkowski oraz członek zarządu Mirosław Potapowicz odwiedzili pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.

 

Panowie złożyli wszystkim pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu serdeczne życzenia, podkreślając jak ważna jest ich praca w aktywizacji bezrobotnych. Wszystkim zgromadzonym zostały wręczone kwiaty oraz podziękowania za działalność na rzecz rozwoju lokalnego rynku pracy. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu Marzena Radochońska odczytała życzenia od posłanki na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej – przewodniczącej Powiatowej Rady Rynku Pracy w Wałbrzychu.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia ustanowiony został nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z 16 grudnia 2010 roku.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

 potapowicz pup

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wałbrzychu Mirosław Potapowicz złożył na ręce pracownic podziękowania i kwiaty.

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej