Tygodnik DB2010

E-urząd w Twoim domu

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu Gmina Boguszów-Gorce od ubiegłego roku realizuje projekt pod nazwą „Rozwój e-usług w Gminie Boguszów-Gorce”. Głównym jego celem jest zwiększenie dostępności i jakości e-usług. W wyniku realizacji projektu niewątpliwą korzyścią dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych będzie załatwianie spraw urzędowych w znacznie prostszy, kompleksowy sposób, zwiększenie dostępności i jakości e-usług, oszczędność czasu i kosztów, możliwość złożenia dokumentów w czasie rzeczywistym, również poza godzinami pracy urzędu. Dodatkowym atutem wdrożenia e-usług będzie zwiększenie przejrzystości pracy urzędu, propagowanie rozwoju technologii internetowych i wpływanie na zmniejszenie barier technologicznych, a także bezpośredni dostęp do aktualnych informacji związanych z życiem miasta.
Obecnie w Gminie Boguszów-Gorce trwa wdrażanie systemów i oprogramowania pozwalających na realizację wyznaczonych zadań. W związku z tym został zakupiony i dostarczony sprzęt informatyczny na kwotę ponad 220.000 zł. Ponadto trwają szkolenia pracowników, dzięki którym obsługa klienta stanie się jeszcze sprawniejsza.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, poprzez rozwój e-usług i wdrażanie nowoczesnych technologii, Gmina dostosowuje działalność Urzędu do najwyższych standardów usług.
(TS)

e urzad boguszow

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej