Tygodnik DB2010

Komfort Kuchnie odmienią Twój dom

 

Początek roku to czas postanowień i zmian. Co zrobić, by zmienić swoje codzienne otoczenie na lepsze? Najlepiej odnowić kuchnię i wyposażyć ją w piękne oraz nowoczesne meble ze Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 69 w Wałbrzychu!

 kuchnia_riva

Każdy z nas wie, że kuchnia jest sercem domu. To z kuchnią wiążą się najpiękniejsze wspomnienia, nie tylko te z dzieciństwa, które zostają z nami na całe życie. To w tym miejscu tworzy się ta wyjątkowa atmosfera prawdziwego domu. Warto więc zadbać o to, by było to miejsce wyjątkowe – miejsce spełniające nasze oczekiwania, marzenia i pragnienia.

– Wszystkich poszukujących wyjątkowych mebli zapraszamy do Komfort Kuchnie – profesjonalnego studia mebli kuchennych z siedzibą przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, które oferuje swoim klientom szerokie spektrum różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami z kraju i z zagranicy. Między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oraz do kontaktu pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57 zapraszają właściciele Studia Mebli Kuchennych Komfort Kuchnie w Wałbrzychu.

kollektion2018

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej