Tygodnik DB2010

Agroturystyka Podkówka zaprasza

Szukasz wyjątkowego miejsca do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych? Planujesz przyjęcie komunijne, chrzciny, imieniny lub urodziny, imprezy integracyjne i szkolenia, albo rodzinne  grille czy kinder party? Skorzystaj z oferty Agroturystyki Podkówka w Łomnicy w Gminie Głuszyca.

 

Nasze gospodarstwo jest przepięknie położone w Górach Kamiennych w paśmie Sudetów. Zapewniamy Państwu noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych wyposażonych w łazienki i telewizory z piękną panoramą doliny górskiej za oknami. Gościom proponujemy bardzo dobrą, swojską kuchnię oraz posiłki wegetariańskie.

Od lat zajmujemy się hodowlą koni, które wykorzystujemy do rekreacji dla gości oraz odwiedzających nasze gospodarstwo. Organizujemy jednodniowe wycieczki konne oraz kilkudniowe rajdy w Sudetach. Zaczynających swą przygodę z końmi, nauczymy pewnie poruszać się w siodle, aby mogli Państwo bezpiecznie przemierzać kilometry z perspektywy końskiego grzbietu. Posiadamy również bryczki oraz sanie, którymi wozimy wszystkich chętnych.

Dysponujemy również salą z kominkiem, którą wykorzystujemy na organizowanie imprez okolicznościowych. Możemy zorganizować dla Państwa:

– przyjęcia komunijne,

– chrzciny,

– imieniny/urodziny,

– imprezy integracyjne i szkolenia,

– grille rodzinne,

– imprezy tematyczne, np. wieczory panieńskie i kawalerskie,

– spotkania towarzyskie i koleżeńskie,

W naszym gospodarstwie zapewniamy wspaniałą atmosferę, piękne widoki, dobrą kuchnię, bliskość przyrody, ciszę i spokój. Zapraszamy serdecznie!

(TP)

podkowka

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej