Tygodnik DB2010

Zostań dobrym kierowcą ze Szkołą Jazdy Sztymala

 

Szkoła Jazdy Sztymala to wykwalifikowana kadra instruktorów i wykładowców, która za cel stawia sobie jak najlepsze wyszkolenie osób ubiegających się o prawo jazdy. Dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji kadry instruktorskiej, oraz sumienności naszych kursantów osiągamy coraz lepsze wyniki.

 

Cztery lata z rzędu osiągaliśmy najwyższą zdawalność wśród szkół nauki jazdy w powiecie wałbrzyskim, a instruktorzy otrzymali indywidualne wyróżnienia.
Jeśli myślisz o karierze zawodowego kierowcy, również się na nas nie zawiedziesz. Nasza wiedza, która zostanie Ci przekazana nie jest oparta jedynie na suchej teorii, lecz na bogatych doświadczeniach i praktyce.
Po ukończonych kursach na wyższe kategorie pomożemy Ci w otrzymaniu potrzebnych świadectw kwalifikacji do przewozu osób lub rzeczy, abyś stał się pełnoprawnym kierowcą zawodowym.Jeżeli wykonujesz już zawodowo przewóz drogowy zapraszamy na szkolenia okresowe obowiązkowe co 5 lat.

Nasze samochody odpowiadają tym, z którymi kursanci spotkają się podczas egzaminu państwowego w WORD, co z pewnością ułatwi opanowanie stresu i pomoże w osiągnięciu pozytywnego wyniku. Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwanią naszych kursantów  otrzymują Państwo możliwość zdawania egzaminu państwowego na pojeździe szkoły, gdyż 2 nasze samochody wyposażone są w system umożliwiający rejestrację przebiegu egzaminu.

W naszej szkole w cenie kursu otrzyma się gwarancję profesjonalizmu. Z nami nie tylko zdasz egzamin, ale również uzyskasz wiedzę i umiejętność bycia dobrym kierowcą.

Szkola jazdy sztymala

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej