Tygodnik DB2010

Mikołaj w placówkach powiatowych

 

Jak co roku w mikołajki, Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego odwiedził wychowanków placówek wychowawczych i opiekuńczych prowadzonych przez Powiat Wałbrzyski, by w tym wyjątkowym dniu każde dziecko otrzymało mikołajkową paczkę.

 

Tym razem delegacji towarzyszył mikołajkowy wicestarosta – Stanisław Skrzyniarz. Pan Stanisław, lokalny przedsiębiorca i społecznik, wylicytował „fotel wicestarosty” w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Walimiu i 6 grudnia odebrał swoją nagrodę, zastępując w tym dniu wicestarostę Krzysztofa Kwiatkowskiego. Mikołaj nie zapomniał także o pracownikach Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, którzy przy tej okazji poznali „nowego” wicestarostę Stanisława Skrzyniarza.

– 6 grudnia to szczególny dzień dla wszystkich dzieci, każde dziecko powinno otrzymać w tym dniu prezent, dlatego tradycyjnie wraz z członkami Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego i Mikołajem 6 grudnia odwiedzamy nasze placówki. Ten rok jest wyjątkowy, bo jest z nami nowy wicestarosta, pan Stanisław, któremu serdecznie dziękuję za wsparcie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której wylicytował „fotel wicestarosty” i w tym wyjątkowym dniu zastąpił w obowiązkach wicestarostę Krzysztofa Kwiatkowskiego – powiedział starosta Jacek Cichura.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

Mikolaj powiat

Tags: , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej